Biežāk Uzdotie Jautājumi

Preces izmēru Jūs variet atrast produktu aprakstā, vai izmantojot kataloga filtrus. Izvēlētajā preču kategorijā meklējiet sev nepieciešamo cepures apkārtmēru, cimdu garumu vai šalles izmērus.

Jā, mēs piedāvājam preču personalizācijas opcijas mūsu B2B klientiem. Ja jūs vēlaties veikt personalizētu pasūtījumu, lūdzu sazinieties ar mums wholesale@odyssey-factory.com, vai veiciet pasūtījuma pieprasījumu mūsu vairumtirdzniecības sadaļā.

Ražošanā mēs izmantojam tikai un vienīgi augstas kvalitātes materiālus, lai nodrošinātu, ka produkts Jums kalpos gadiem ilgi, un nezaudēs savas īpašības. lai zinātu kā pareizi kopt izvēlēto preci, aicinām iepazīties ar mūsu *preču kopšanas norādēm, kurās atrādīsiet visu nepieciešamo informāciju mūsu produktu kopšanā.

Galvenokārt savos izstrādājumos izmantojam vilnu, angoru, merino vilnu, viskozi

Mēs piedāvājam 14 dienu preču atgriešanas garantiju, kas nozīmē, ka jums ir 14 dienas pēc preces saņemšanas, lai pieprasītu tās atgriešanu. Pilnu preču atgriešanas politiku varat apskatīt *šeit*.

Visus saņemtos pasūtījumus mēs apstrādājam un izsūtam divu darba dienu laikā. Preces sūtīšanas ilgums ir atkarīgs no Jūsu atrašanās vietas un pie pasūtījuma veikšanas izvēlētā piegādes veida.

Nosūtiet mums ziņu

"*" indicates required fields

This field is for validation purposes and should be left unchanged.