Šie piegādes noteikumi attiecas uz privātajiem klientiem, kas ir veikuši pasūtījumu izmantojot Odyssey-factory.com mājaslapu, un juridiskajiem klientiem, kuri ir veikuši pasūtījumu vairumtirdzniecības sadaļā. Šie piegādes noteikumi neiekļauj pasūtījumus, kuri noformēti kā personalizētie vai ražošanas pasūtījumi. Ja Jums ir kādi jautājumi par mūsu piegādes noteikumiem un iespējām, lūdzu sazinaties ar mums.

Mūsu piedāvātās preču izsūtīšanas opcijas varat izvēlēties pie pasūtījuma veikšanas. Lūdzu ņemiet vērā, ka tās var mainīties atkarībā no Jūsu norādītās piegādes adreses, izpildes ātruma un pasūtījuma lieluma. 

Pasūtījumu apstrādes laiks

Mēs apstrādājam visus saņemtos pasūtījumus 3 darba dienu laikā pēc tā noformēšanas mūsu mājaslapā. Kad būsim apsrādājuši Jūsu pasūtījumu, nosūtīsim Jums ziņojumu uz pasūtījumā norādīto e-pastu un izsūtīsim preces tajā pašā vai nākamajā darba dienā. Lūdzu ņemiet vērā, ka piegādes laiks var ieilgt svētku dienās.

Internacionālie pasūtījumi 

Jūsu pasūtījums var tikt pakļauts importa un citiem nodokļiem, ja atrodaties ārpus ES. Par šo maksājumu veikšanu atbild klients. Pirms pasūtījuma veikšanas mēs iesakām šos nodokļus pārbaudīt, jo nespējam aprēķināt tos Jūsu vietā.

Sūtījumu izsekošana

Kad būsim izsūtījuši Jūsu preces, mēs nosūtīsim Jums e-pastu ar sūtījuma izsekošanas informāciju. Jūs varēsiet izsekot sūtījumu, izmantojot izvēlētā piegādātāja mājas lapu.