Mums ir 14 dienu preču atgriešanas politika, kas nozīmē, ka jums ir 14 dienas pēc preces saņemšanas, lai pieprasītu tās atgriešanu.

Lai preci varētu atgriezt, tai jābūt tādā pašā stāvoklī, kādā to saņēmāt, nelietotai un oriģinālajā iepakojumā. Jums būs nepieciešams arī pasūtījuma apstiprinājuma e-pasts vai pirkuma apliecinājums.

Lai sāktu atgriešanu, lūdzu aizpildiet preces atteikuma veidlapu.

Kad būsim saņēmuši preces atgriešanas pieprasījumu, mēs nosūtīsim Jums preces nosūtīšanas etiķeti, kā arī norādījumus par to, kā un kur nosūtīt Jūsu paku. Preces, kas tiks mums nosūtītas atpakaļ iepriekš nepieprasot atgriešanu, netiks pieņemtas.

Bojājumi un problēmas

Saņemšanas brīdī lūdzu pārbaudiet savu pasūtījumu un nekavējoties sazinaties ar mums, ja prece ir bojāta vai saņemat nepareizu preci, lai mēs varētu izvērtēt problēmu un to labot.

Izņēmumi / neatgriežamas preces

  • Šie noteikumi neattiecas uz pasūtījumiem, kuri noformēti kā personalizētie vai ražošanas pasūtījumi vairumtirdzniecības sadaļā.
  • Diemžēl mēs nevaram pieņemt atpakaļ izpārdošanas preces.

Atmaksas

Mēs jums paziņosim, kad būsim saņēmuši un pārbaudījuši Jūsu atgriezto preci. Ja atgriešanas pieprasījums tiks apstiprināts, mēs atgriezīsim Jūsu maksājumu 5 darba dienu laikā, izmantojot sākotnējo maksājuma veidu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka var paiet papildu laiks, līdz arī Jūsu banka vai kredītkartes izsniedzējs apstrādās atmaksu.

Ja ir pagājušas vairāk nekā 10 darba dienas kopš esam apstiprinājuši preces atgriešanu, lūdzu, sazināties ar mums.